за нас

  • врата
  • 3
  • 2

РАБОТНИ од 1998 година

  • admin
  • Коментар (и)

 Шенжен Dingqi пакет копродукции, со ограничена наоѓа во Шенжен град на Кина. Имаме 12 години историја, која е изградена во 2005 година. Имаме површина од 8000 квадратни метри работилница и ние се збирка на R & D, производство, продажба за интеграција на флексибилни пакувања претпријатие. Имаме целосен сет на напредни опремата за производство за да им обезбеди на клиентите со висок квалитет на производите и убаво услуга.

Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
Испраќам барање За Ценовникот
WhatsApp Онлајн Chat!