Rreth nesh

  • derë
  • 3
  • 2

Punuar që nga viti 1998

  • admin
  • Comment (s)

 Shenzhen Dingqi Pack Co, e kufizuar e vendosur në qytetin Shenzhen të Kinës. Ne kemi 12 vjet histori, e ndërtuar në vitin 2005. Ne kemi sipërfaqe prej 8000 metra katrore punëtori dhe ne jemi një koleksion të R & D, prodhimit, shitjes për integrimin e ndërmarrjes paketimit fleksibël. Ne kemi një seri të plotë të pajisjeve të prodhimit të avancuar të sigurojë klientët me produkte të kualitetit të lartë dhe shërbim të mirë.

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
Hetim Për çmimore
WhatsApp Online Chat!