Lajme

 • Një disa opsione të qese letre kraft

  A jeni zgjedhur qese paketë për produktet tuaja? Ndoshta ju mund të konsideroni çanta kraft paketimit letër, letër kraft vetë-nënshkrimin qese njohur edhe si çanta zinxhir Procesi letër, e saj jo-toksike, pa shije, pa ndotje, në përputhje me standardet kombëtare të mjedisit, me forca të lartë, enviro lartë .. .
  Lexo më shumë
 • Avantazhi i çanta banesë fund

  Në përgjithësi, qese përbërë paketimit ka qenë në jetën tonë në pothuajse, shumica e tregut në përdorimin e sheshtë qeseve të përbërë paketimit fund në aktuale. Pra, çfarë janë avantazhet e këtij hollë banesë qese fund paketimit? Ne do të ju tregojnë pikat e mëposhtme në lidhje me packin sheshtë e poshtme ...
  Lexo më shumë
 • Tre anësor qese vulën

  Çfarë nënkuptohet me tre qese anë, është se qese është ngjitur në tre anët. Njëra anë do të qëndrojë e hapur gjatë prodhimit. Në këtë mënyrë, konsumatorët mund të bëjnë prodhimet e tyre në qese, dhe pastaj të përdorin nënshkrimin ngrohjes për të nënshkruar hapjen e çanta. Në shumë raste, paketimi vakum është e nevojshme për qese tre-njëanshëm ...
  Lexo më shumë
 • Doypack Stand up qese

  Stand up qese është përdorur gjerësisht në jetën tonë të përditshme. Ne mund të shohim shumë ushqime si kafe, arra, meze të lehtë, Jery viçi, pushtet proteina, miell mbushur me ngrihen qese me zinxhir. Pra sot, kemi shkruar këtë artikull për të prezantuar ngriteni qese. Së pari ne flasim për materialin. Lloji i parë është kraft ngriteni pou ...
  Lexo më shumë
 • side qese fortesë

  çanta anësore fortesë janë fituar popullaritet për shumë aplikime në të gjithë një gamë të gjerë të industrive. materialin e tyre të qëndrueshme ndihmon të zgjasë jetën shelfin duke siguruar produkt mbetet në mënyrë të sigurtë mbyllur dhe të mbrojtur. çantat tona side fortesë janë përdorur më gjerësisht për paketimin snacks dhe ushqime të thata si arra, ...
  Lexo më shumë
 • Pouches kafe

  Bean Coffee është një pije e zakonshme në jetën e përditshme. Njerëz si për të pirë kafe, kur punojnë lodhur, njerëzit të veçanta që vijnë nga perëndimore vendit. qese kafe është përdorur për të mbajtur kokërr kafeje kohë të gjatë. Sot, ne do të prezantojë paketimin kokërr kafeje. Gjëja e parë, ne flasim për materialin. Ka dy njerëzit e afërt ...
  Lexo më shumë
WhatsApp Online Chat!